O NAS

Poznaj nasz zespół

UNQO to krakowska firma specjalizująca się w projektowaniu i aranżacji wnętrz, prowadzona przez trzy kobiety pasjonujące się designem, architekturą i szeroko pojmowanym rynkiem nieruchomości.

Joanna Mioduszewska i Jolanta Piątek, prowadzące od wielu lat agencję Aphouse Nieruchomości połączyły siły z Sylwią Dudek, dyplomowanym architektem. W ten sposób powstał zespół, który każdego klienta traktuje wyjątkowo, oferując profesjonalną obsługę.
Doświadczenie w pracy w biurze architektonicznym oraz prowadzeniu agencji zajmującej się obrotem nieruchomości sprawia, iż wiemy, w jaki sposób projektować wnętrza zarówno przeznaczone do prywatnego użytku, jak również na wynajem. Zapewniamy wysoką jakość usług, przystępne ceny oraz ciekawe rozwiązania funkcjonalne i estetyczne.

Bierzemy odpowiedzialność za pełen proces remontu, zaprojektowania i wykonania aranżacji. Zajmujemy się zakupem wszystkich potrzebnych materiałów budowlanych
i mebli, współpracujemy ze stolarzami wykonującymi meble na zamówienie, zarządzamy finansami przeznaczonymi na inwestycję. Nasi klienci otrzymują od nas klucze do gotowego lokalu, nadającego się do natychmiastowego zamieszkania.

W zakładce Projekty znajdą Państwo zdjęcia zrealizowanych przez nas wnętrz. Zapraszamy do poszukiwania wśród nich inspiracji i zachęcamy do kontaktu z nami.